TABLOUL

 EXECUTORILOR JUDECĂTOREȘTI PE ANUL 2006  

Prezentul tablou a fost publicat în Monitorul Oficial nr. 266 din 24 martie 2006 și a fost completat cu informațiilor publicate pe site-ul Uniunii Naționale a Executorilor Judecătorești din România – www.executori.ro.

 

   

I. Camera executorilor judecatoresti de pe langa
Curtea de Apel Alba Iulia
Alba Iulia, P-ta Iuliu Maniu nr. 25, bl. P1AB, judet Alba, tel/fax. 0258/810.834

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Sapta Florian

Alba Iulia

definitiv

P-ța Iuliu Maniu nr. 25

0744.899.884
0788.899.884

2

Baba Teodor Nicolae

Alba Iulia

definitiv

Str. Camil Velican nr. 26

0258/816.850
0722.602.880

3

Sav Augustin

Câmpeni

definitiv

Str. Teiului bl. L1, ap. 4

0258/771.295
0745.677.612

4

Aldea Marin Vasile

Aiud

definitiv

Str. Băilor nr. 33A

0258/865.633
0745.352.820

5

Sărățean Dumitru Alexandru

Blaj

definitiv

Str. Astra nr. 20

0724.026.155

6

Boldas Liviu Nicolae

Sebeș

definitiv

Str. L. Blaga nr. 61, ap. 5

0258/735.663
0722.426.831

7

Cârja Ispas

Sibiu

definitiv

Bd. Victoriei nr. 21

0269/215.021
0740.059.830

8

Cruduleci Horațiu

Sibiu

definitiv

Bd. Victoriei nr. 14, ap. 9A

0269/210.590
0745.534.386

9

Marin Vasile

Sibiu

definitiv

Str. Banatului nr. 9, ap. 7

0269/213.833
0745.356.998

10

Tatu Felician Liviu

Sibiu

definitiv

Bd. Victoriei nr. 21

0269/238.010
0744.626.011

11

Rotaru Simion

Mediaș

definitiv

Str. Corneliu Coposu nr. 1

0269/845.566
0744.793.309

12

Tudor Vasile Petru

Mediaș

definitiv

Str. L. Roth nr. 29

0269/846.865
0744.212.580

13

Scutea Sorin

Agnita

definitiv

Str. M. Viteazu nr. 73

0269/512.616
0726.717.018

14

Nutescu Constantin Ciprian

Săliște

definitiv

Str. Ioan Moga nr. 1268

0745.308.622

15

Baciu Traian

Hunedoara

definitiv

Str. N. Bălcescu nr. 1

0254/749.000
0722.569.423

16

Ifrim Remus

Hunedoara

definitiv

Str. N. Bălcescu nr. 1, cam. 23

0254,748.220
0745.170.766

17

Barboni Eugen

Deva

definitiv

Str. Avram Iancu, bl. H3, sc. A

0254/235.505
0723.609.452

18

Benteu Aron

Deva

definitiv

Str. Aurel Vlaicu nr. 1

0254/231.223
0723.296.580

19

Vrabie Florin Constantin

Petroșani

definitiv

Str. 1 Decembrie 1918, nr. 88, parter

0720.268.822

20

Răducanu Cecilia Camelia

Petroșani

stagiar

Str. 1 Decembrie 1918, nr. 88, parter

 

21

Popescu (Dumitrache) Emilia

Petroșani

definitiv

Aleea Poporului, bl. 3A, se. 1, ap. 2

0254/545.473
0740.309.332

22

Rovinar Marin Daniel

Brad

definitiv

Str. Republicii nr. 18, Primăria Brad, corp B

0254/612.889
0723.350.393

23

Opriș Ofelia Monica

Hațeg

definitiv

Str. Bisericilor nr. 7

0254/770.425
0723.285.822

24

Oancea Petru

Orăștie

definitiv

P-ța Victoriei nr. 23

 

 

 

II. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă

Curtea de Apel Pitești

Pitesti, Bd. Eroilor nr. 4-6, Internat Baieti, etaj I, camera 3, jud. Arges, tel. 0248.223.882

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Fieraru Eugen

Pitești

definitiv

SUSPENDAT, Bd. Eroilor nr. 4-6, et. 2, cam. 4

0248/223.882

2

Rada Ion

Pitești

definitiv

Cartier Banat, Str. Turda, bl. B16, sc. C, ap. 4

0248/214.902

3

Bucescu Emanoil Aron

Pitești

definitiv

Bd. Eroilor nr. 4-6, et. 1, cam. 1

0248/223.848

4

Negoescu Adrian Gheorghe

Pitești

definitiv

Bd. Eroilor nr. 4-6, et. 1, cam. 1

0248/223.848

5

Ioana Cristian Doru

Pitești

definitiv

Bd. Eroilor nr. 4-6, et. 1, cam. 1

0248/223.848

6

Copaci Vasile Dorel

Pitești

definitiv

Bd. Eroilor nr. 4-6, et. 1, cam. 1

0248/223.848

7

Mitu Mihai-Ioan

Cîmpulung

definitiv

Str. Frații Golești nr. 14, bl. A6a, sc. B, ap. 1, parter

0248/510.083
0723.916.470

8

Iordache Vasile

Curtea de Argeș

definitiv

Str. T. Vladimirescu nr. 2

0248/728.925

9

Răducă Constantin

Râmnicu Vâlcea

definitiv

Str. Calea lui Traian nr. 135, bl. N2

0250/730.776
0740.065.583

10

Bunescu Dumitru Teodor

Râmnicu Vâlcea

definitiv

Str. Calea lui Traian nr. 116, bl. A. Pann, parter

0745.625.776
0740.202.194

bunescutudor
@yahoo.com

11

Deaconu Mihai

Râmnicu Vâlcea

definitiv

Str. Calea lui Traian nr. 135, bl. N2

0745.625.658
0740.217.989

mihaildeaconu
@yahoo.com

12

Buzatu Constantin

Râmnicu Vâlcea

definitiv

Str. Calea lui Traian nr. 135, bl. N2, parter

0745.266.511
0250/733.606

13

Gătejescu Bogdan

Râmnicu Vâlcea

definitiv

Str. Calea lui Traian nr. 135, bl. N2, parter

0250/717.855

0745.489.306

14

Condoiu Florea

Drăgășani

definitiv

Str. Gib Mihăescu nr. 19

0723.871.434
0721.445.652

15

Văleanu Ilie

Horezu

definitiv

Str. Unirii nr. 17, bl. O2, parter

0250/860.517
0745.794.992

16

Radu Marius

Brezoi

definitiv

Str. Eroilor nr. 163

0250/778.780
0742.895.678

17

Iordache Ion

Topoloveni

definitiv

Str. Calea București, bl. P4, sc. C, ap. 1

0248/667.491
0723.962.626

18

Vârgă Ioan

Bălcești

definitiv

Str. Petrache Poienaru nr. 6

0726.479.065

 

 

III. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă

Curtea de Apel Bacău

Bacau, Str. 22 Decembrie, bl.1, sc. B, ap. 4, judet Bacau, tel/fax 0234.571.210

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Grigore Ioan Nicolae

Bacău

definitiv

Str. 9 Mai, bl. 80

0234.510.275
0723.561.995

2

Chiticeanu Florin

Bacău

definitiv

Str. Trotuș nr. 5

0234.511.856
0721.419.327

3

Ciobanu Ioan

Bacău

definitiv

Str. Energiei bl. 37, sc. B, ap. 3

0234.580.540
0744.497.460

4

Dăscălița Dumitru

Bacău

definitiv

Str. Nicu Enea, bl. 40, sc. A, ap. 7

0234.519.789
0744.386.444

5

Mititelu Iosif

Bacău

definitiv

Str. Cuza Vodă nr. 6

0234.518.555
0744.250.570

6

Kovacs Gabriel

Buhuși

definitiv

Str. Bucegi nr. 1

0234.262.087
0744.616.102

7

Popa Valentin

Onești

definitiv

Bd. Republicii, bl. 2, sc. B

0234.321.066
0722.465.547

8

Băjenaru Dorin

Onești

definitiv

Bd. Republicii, bl. 2, sc. B

0234.321.470
0740.230.577

9

Prisecaru Cezar Sorin

Onești

definitiv

Comănești, str. Avram Iancu, bl. 2, sc. A, ap. 3

0234.372.742
0723.378.715

10

Bâra Dragoș

Onești

stagiar

Comănești, str. Avram Iancu, bl. 2, sc. A, ap. 3

 

11

Bindileu Eugen

Moinești

definitiv

Str. V. Alecsandri, bl. E8, ap. 6

0234.362.634
0745.626.490

12

Neneci Tănase

Piatra Neamț

definitiv

Bd. Republicii nr. 16

0233.225.024
0740.020.556

13

Cotoi Cornel

Piatra Neamț

definitiv

Str. M. Eminescu nr. 35, ap. 18

0721.374.369
0747.163.519

14

Mareș Ioan

Piatra Neamț

definitiv

Str. Anton Vorel nr. 6, bl. B6-A-21

0233.225.169
0744.125.781

15

Mocanu Pavel

Piatra Neamț

definitiv

Bd. 9 Mai nr. 21, bl. 11-A-4

0233.225.800
0740.617.561

16

Postelnicu Spiridon

Roman

definitiv

Str. Oituz, bl. 8, ap. 3

0233.742.166
0745.302.417

17

Mereuță Ioan

Roman

definitiv

Str. Sucedava, bl. 38, ap. 41

0233.722.200
0721.208.337

18

Dron Gheorghe

Târgu Neamț

definitiv

Str. C. Hogaș, bl. B1, ap. 3

0233.662.790
0740.010.230

19

Bălan Ioan

Bicaz

definitiv

Str. Republicii nr. 19

0233.253.348
0745.668.656

20

Grigoraș Ioan Nicolae

Podul Turcului

definitiv

Str. T. Vladimirescu nr. 191

0722.623.145

 

 

IV. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă

Curtea de Apel Oradea

Oradea, Parcul Traian nr. 7, parter, ap. 6, jud. Bihor, tel/fax. 0259.475.373

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Pușcaș Eugen Nicolae

Oradea

definitiv

Str. Parcul Traian nr. 7, ap. 6

0259.475.373
0745.917.925

2

Pantiș Ana Maria Bianca

Oradea

stagiar

Str. Parcul Traian nr. 7, ap. 6

0259.475.373

3

Beiușan Gheorghe

Oradea

definitiv

Str. Franz Schubert nr. 1

0740.204.516
0259.419.464

4

Bucureanu Ioan

Oradea

definitiv

Str. Parcul Traian nr. 1, ap. 3

0259.428.178
0744.795.976

5

Negrău Mihai

Oradea

definitiv

Str. Franz Schubert nr. 7

0259.471.634
0744.858.818

6

Beiușan Andrei Gheorghe

Oradea

stagiar

Str. Franz Schubert nr. 7

0259.471.634

7

Pașca Titu

Beiuș

definitiv

Str. 22 Decembrie nr. 21

0259.322.055
0723.307.390

8

Popovici Dorin

Aleșd

definitiv

Str. Ortiteag nr. 108

0259.342.239
0722.465.342

9

Serfezi Florin

Marghita

definitiv

Str. N. Bălcescu nr. 19, ap. 12

0740.189.796
0740.210.818

10

Danciu Cozmin Gabriel

Negrești Oaș

definitiv

SUSPENDAT

 

11

Danciu Gheorghe Radu

Satu Mare

definitiv

SUSPENDAT

 

12

Vasvari Aurel

Satu Mare

definitiv

Str. Horea nr. 10, ap. 1

0261.712.313
0721.241.592

13

Michiș Ioan

Satu Mare

definitiv

Str. Horea nr. 11

0745.935.898
0723.167.202

14

Iva Anițaș Dan Marian

Satu Mare

definitiv

Str. Horea nr. 1, et. 3

0261.711.205
0740.488.143

15

Mihalcea Benone

Negrești Oaș

definitiv

Aleea Trandafirilor, bl. 14, ap. 3

0740.681.407
0261.855.101

16

Făiniță Gabriela

Salonta

definitiv

FĂRĂ ACTIVITATE

 

 

 

V. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă

Curtea de Apel Suceava

Suceava, Str. Ștefan cel Mare nr. 37, bl. E2, sc. B, ap. 1,  jud. Suceava, tel/fax. 0230.530.989

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Tătaru Ioan

Suceava

definitiv

Str. Ștefan cel Mare nr. 43, bl. E3, sc. D, ap. 1

0230.520.617
0744.516.854

2

Câmpulungeanu Marius

Suceava

stagiar

Str. Ștefan cel Mare nr. 43, bl. E3, sc. D, ap. 1

 

3

Mustea Marcel Mihai

Suceava

definitiv

Str. Ștefan cel Mare nr. 47, bl. A1, sc. C, ap. 4

0745.635.877
0230.530.890

4

Dumitraș Ancuța

Suceava

stagiar

Str. Ștefan cel Mare nr. 47, bl. A1, sc. C, ap. 4

 

5

Jugaru Constantin

Suceava

definitiv

Str. Ștefan cel Mare nr. 43, bl. E3, sc. C, ap. 1

0230.221.441
0722.344.570

6

Costescu Lucian

Suceava

stagiar

Str. Ștefan cel Mare nr. 43, bl. E3, sc. C, ap. 1

 

7

Țugui Cezar

Suceava

definitiv

Str. Ștefan cel Mare nr. 43, bl. E3, sc. D, ap. 2

0230.522.798
0744.778.169

8

Bordian Constantin

Gura Humorului

definitiv

Bd. Bucovinei, bl. 18, sc. A, ap. 3

0230.206.203
0745.924.443

9

Miron Cătălin

Rădăuți

definitiv

P-ța Unirii nr. 70

0745.261.818

10

Miron Benoni-Viorel

Rădăuți

definitiv

P-ța Unirii nr. 70

0230.563.648
0745.682.879

11

Stărică Radu

Vatra Dornei

definitiv

Str. M. Eminescu nr. 15, cam. 21

0230.374.616
0744.646.483

12

Belibou Paula

Vatra Dornei

stagiar

Str. M. Eminescu nr. 15, cam. 21

 

13

Ioneac Sevastian

Câmpulung Mold.

definitiv

Str. Calea Bucovinei nr. 2

0745.544.672

14

Hopu Vasile

Fălticeni

definitiv

Str. Nicu Gane, F.N.

0745.700.259

15

Străchinariu Dumitru

Botoșani

definitiv

Str. A. Marchian nr. 68, bl. A7, sc. A, ap. 3

0745.171.672

16

Manoilă Vasile

Botoșani

definitiv

Bd. M. Eminescu nr. 69

0231.512.225
0745.533.601

17

Sfaițer Carmen

Botoșani

definitiv

Bd. M. Eminescu nr. 34

0745.125.487

18

Gavriliuc Sorin

Botoșani

definitiv

Bd. M. Eminescu nr. 34

0231.515.804
0742.222.470

19

Secrieru Dinu

Botoșani

definitiv

Bd. G. Enescu nr. 5, bl. 5, sc. B, parter

0231.530.630
0744.650.247

20

Popa Daniel

Dorohoi

definitiv

Str. Dimitrie Pompiliu nr. 64, bl. Turn, parter

0231.616.764
0740.854.374

21

Smocot Grigori

Dorohoi

definitiv

Str. N. Titulescu nr. 36

0723.864.502

22

Guceanu Adrian

Darabani

definitiv

Str. 1 Decembrie nr. 158

0740.549.597

23

Cârlan Florin

Săveni

definitiv

Str. 1 Decembrie, bl. E3, parter

0745.157.755
0740.154.577

 

 

VI. Camera executorilor judecătorești de pe lângă
Curtea de Apel Brașov

Brașov, Str. Gării nr. 26, sc. A, ap. 2, jud. Brașov, tel/fax. 0268.318.723

 

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Tereacă Cornel Toma

Brașov

definitiv

Str. Iuliu Maniu nr. 68, sc. B, ap. 1

0268.419.122
0722.559.193

2

Dincă Stelian Emil

Brașov

definitiv

Bd. 15 Noiembrie nr. 43, sc. A, et. 2, ap. 5

0268.477.619
0745.042.673

3

Corșate Alin Alexandru

Brașov

stagiar

Bd. 15 Noiembrie nr. 43, sc. A, et. 2, ap. 5

 

4

Koppandi Ollyver

Brașov

definitiv

Bd. 15 Noiembrie nr. 43, sc. A, et. 2, ap. 5

0268.477.619
0744.862.803

 

5

Țermure Călin Ovidiu

Brașov

stagiar

Bd. 15 Noiembrie nr. 43, sc. A, et. 2, ap. 5

 

6

Dutceac Ioan

Brașov

definitiv

Bd. Griviței nr. 93, sc. C, ap. 1

0268.415.272
0723.226.183

7

Manolache Marcel Iulian

Brașov

stagiar

Bd. Griviței nr. 93, sc. C, ap. 1

 

8

Anca Ramona Loredana

Brașov

definitiv

Str. Iuliu Maniu nr. 64, sc. A, ap. 5

0268.415.034
0722.369.221

9

Blajiu Gheorghe

Zărnești

definitiv

Str. Postăvarului, bl. 11, sc. A, ap. 3

0268.222.767
0723.237.555

10

Frățilă V. Alexandru

Făgăraș

definitiv

Str. Doamna Stanca nr. 27

0268.215.090
0722.679.901

11

Moldovan Florin Gheorghe

Făgăraș

stagiar

Str. Doamna Stanca nr. 27

 

12

Mathe-Peter Iosif

Sfântu Gheorghe

definitiv

Str. Banki Donath nr. 35

0267.316.166
0744.324.813

13

Mathe Peter Edit

Sfântu Gheorghe

stagiar

Str. Banki Donath nr. 35

 

14

Koncz Csaba

Sfântu Gheorghe

definitiv

Str. Ioszef Bem nr. 2, bl. 3, sc. B, ap. 3

0267.318.893
0745.080.701

15

Kolcza Jeno-Gabor

Sfântu Gheorghe

definitiv

Str. Ciucului nr. 3

0267.318.788
0722.657.625

16

Bălaș Marius

Târgu Secuiesc

definitiv

Str. Petöfi Sandor nr. 33, bl. 6, sc. A, ap. 4

0267.363.963
0722.765.805

17

Manoli Lucian

Într. Buzăului

definitiv

SUSPENDAT LA CERERE

0740.037.542

 

 

VII. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă
Curtea de Apel București

Bucuresti, P-ta Valter Maracineanu nr. 1-3, et. 3, cam. 234-235
Tel. 021.312.15.59, fax 021.312.15.60, 0740.209.780 e-mail: cejcab@yahoo.com

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Popescu Sofica

București

definitiv

Bd. Tineretului nr. 3, bl. Z1, ap. 5

021.330.37.29
0723.985.371

2

Popescu Florin

București

stagiar

Bd. Tineretului nr. 3, bl. Z1, ap. 5

 

3

Mihai Dima

București

definitiv

Bd. Mircea Vodă nr. 41, bl. M31, sc. 1, ap. 2

021.320.94.78
0744.173.611

4

Toma Ana-Maria

București

stagiar

Bd. Mircea Vodă nr. 41, bl. M31, sc. 1, ap. 2

 

5

Iordache Radu

București

definitiv

Str. Nerva Traian nr. 16, bl. M35, sc. 2, ap. 31

021.320.91.13
0723.648.003

6

Raportoru Georgeta

București

stagiar

Str. Nerva Traian nr. 16, bl. M35, sc. 2, ap. 31

 

7

Stăiculescu Dumitru

București

definitiv

Str. Malcoci nr. 24, bl. 39, sc. C, ap. 33

021.425.31.56
0722.529.240

8

Răileanu Ionuț Cătălin

București

definitiv

Str. Clucerul Udricani nr. 1-3, bl. 106A, sc. 2, ap. 24

021.302.93.25
0722.123.530

9

Popa Carmen Gabriela

București

stagiar

Str. Clucerul Udricani nr. 1-3, bl. 106A, sc. 2, ap. 24

 

10

Boambeș Viorel

București

definitiv

Str. Blănari nr. 14, et. 2, ap. 10

021.313.58.27
0788.327.646
0722.348.155

11

Badea Cătălin

București

definitiv

Str. Blănari nr. 14, et. 2, ap. 10

021.313.58.27
0722.348.155

12

Casagranda Stana Anton

București

definitiv

Splaiul Unirii nr. 8, bl. B4, sc. 1, ap. 1

021.319.53.13
0744.993.434

13

Ezer Lucian

București

definitiv

Bd. D. Cantemir nr. 25, bl. 2, sc. C, ap. 18

021.330.26.44
0722.718.994

14

Popescu Claudiu George

București

definitiv

Bd. D. Cantemir nr. 25, bl. 2, sc. C, ap. 18

021.330.26.44
0723.377.085

15

Stănescu Ilie

București

definitiv

Bd. Magheru nr. 6-8, et. 6, cam. 34-35

021.312.37.47
0722.987.385

16

Nemeș Dan

București

definitiv

Bd. Magheru nr. 6-8, et. 6, cam. 34-35

021.312.37.57
0722.987.388

17

Vasiliu George

București

definitiv

Str. Cobălcescu nr. 54, sc. 1, et. 1, ap. 1

021.316.21.30
0744.266.577

18

Ulman Bogdan Vasile

București

stagiar

Str. Cobălcescu nr. 54, sc. 1, et. 1, ap. 1

 

19

Drăgănescu George Gabriel

București

definitiv

Bd. Brâncoveanu nr. 9, bl. B14, sc. 4, ap. 91

021.332.63.95
0744.281.962
draganescu
@bejadic.ro

20

Sersea Adrian

București

stagiar

Bd. Brâncoveanu nr. 9, bl. B14, sc. 4, ap. 91

 

21

Ionescu Niculae

București

definitiv

Bd. Brâncoveanu nr. 9, bl. B14, sc. 4, ap. 91

021.332.63.95
0723.290.941
ionescu@bejadic.ro

22

Crafcenco Gheorghe Marius

București

definitiv

Bd. Brâncoveanu nr. 9, bl. B14, sc. 4, ap. 91

021.332.63.95
0723.290.951
crafcenco@bejadic.ro

23

Tănase Gheorghe

București

definitiv

P-ța Națiunile Unite nr. 3-5, bl. A, sc. A, ap.15

021.335.78.62
0744.381.074

24

Coșoreanu Iulian Ilie

București

stagiar

P-ța Națiunile Unite nr. 3-5, bl. A, sc. A, ap. 15

 

25

Chiriloiu Filoftia

București

definitiv

Bd. I.C. Brătianu nr. 44, sc. B, et. 3, ap. 24

021.311.01.64
0724.953.540

26

Andrei Ionel

București

definitiv

Bd. I.C. Brătianu nr. 44, sc. B, et. 3, ap. 24

021.311.01.64
0724.953.540

27

Miloș Cristian

București

definitiv

Str. Matei Basarab nr. 65, bl. L109, sc. 3, ap. 44

021.322.74.70
0722.261.367

28

Jalbă Georgiana

București

definitiv

Calea Victoriei nr. 142, sc. D, ap. 1

021.310.90.27
0723.230.052

29

Gonț Dorina

București

definitiv

Str. J.L. Calderon nr. 45, ap. 1

021.314.72.83
0722.242.608

30

Safta Doina

București

definitiv

Str. Gării de Nord nr. 6-8, bl. A, sc. 5, ap. 8

021.319.87.76
0744.303.419

31

Scăeșteanu Silvia

București

definitiv

P-ța Națiunile Unite nr. 8, bl. 104, sc. 5, ap. 89

021.318.70.68
0724.505.686
office@bej.ro

32

Dobranici Doina Crenguța

București

definitiv

P-ța Națiunile Unite nr. 3-5, bl. A, ap. 17

021.337.34.22
0723.257.474

33

Bran Cristian

București

definitiv

Str. Panduri nr. 35, bl. P1B, sc. A, ap. 24

021.411.00.33
0741.169.870
cristi.bran
@email.com

34

Canea Cătălin

București

definitiv

Bd. 1 Mai nr. 29, bl. C9, sc. A, ap. 8

021.726.21.14
021.725.00.48

35

Fediuc Gheorghe Marian

București

definitiv

Str. Poenaru Bordea nr. 12-14, et. 5, ap. 15

021.335.85.06
0722.73.77.76

36

Plăveti Nicolae Dorin

București

definitiv

Bd. Unirii nr. 15, bl. 3, sc. 1, ap. 6

021.337.20.17
0740.163.793

37

Pârvan Violeta Alexandra

București

definitiv

Calea Călărașilor nr. 5, bl. 103, sc. B, ap. 54

021.320.80.89
0744.675.650
executor@b.astral.ro

38

Ichim Viorel

Buftea

definitiv

Str. Știrbei Vodă nr. 55, bl. Vila 1, sc. 2, ap. 5

021.351.56.10
0722.612.546

39

Benescu Cătălin

Buftea

definitiv

Bd. M. Eminescu nr. 5

0723.155.367

40

Dobra Camelia Ofelia

Buftea

definitiv

Str. Oltului nr. 5, bl. 3, sc. C

021.350.66.55
0722.750.036

41

Voican Mădălina

Buftea

definitiv

SUSPENDAT

 

42

Milea Anghel

Fetești

definitiv

Str. Călărași nr. 402

0243.368.790
0724.542.148

43

Milos Marius Emil

Turnu-Măgurele

definitiv

Str. Pompierilor, bl. M1, sc. B, ap. 22

0247/411.317
0721.216.100

44

Agiu Iulian

Roșiorii de Vede

definitiv

Str. Plt. Rădulescu, bl. 302, sc. B, ap. 1

0247.465.352
0721.216.109

45

Împungerouă Nicolae

Videle

definitiv

Str. Primăverii, bl. C6 , sc. B, et. 1, ap. 18

0247/455.954
0723.062.275

46

Mihăiță Marian

Alexandria

definitiv

Str. Dunării nr. 145bis, bl. H127, sc. A, ap. 5

0247.314.910
0743.137.460

47

Zlătan Gabriela Simona

Alexandria

stagiar

Str. Dunării nr. 145bis, bl. H127, sc. A, ap. 5

 

48

Nistor Vasile

Zimnicea

definitiv

Str. Cuza Vodă, bl. 10A, sc. D, ap. 4

0247/310.950
0745.405.554

49

Horovath Sorin Cornel

Alexandria

definitiv

Str. Dunării nr. 218, bl. TR-B4, sc. A, ap. 2

0247.316.339
0744.267.006

50

Nițu Ion

Slobozia

definitiv

Bd. Cosminului nr. 14, bl. T3, sc. A, ap. 7

0243.232.152
0744.335.061

51

Banciu Constantin

Slobozia

definitiv

Str. Cuza Vodă, bl. 17, sc. A, ap. 1

0243.230.165
0722.742.451

52

Constantin Radu

Urziceni

definitiv

Aleea Grădiniței nr. 1

0243.257.153
0722.170.196

53

Constantin Gabriel

Urziceni

stagiar

Aleea Grădiniței nr. 1

 

54

Bărbulescu Constantin

Bolintin Vale

definitiv

Str. Republicii, bl. B5, sc. D, ap. 52

0246.270.434
0723.923.534

55

Iordache Ion

Giurgiu

definitiv

Str. Hristo Botev nr. 9

0246.211.734
0740.871.545

56

Martin Constantin

Giurgiu

definitiv

Str. G-ral Berthelot, bl. 79, sc. C, ap. 43

0246.213.530
0723.483.554

57

Gogoașe-Popescu Florinel-Bebe

Giurgiu

definitiv

Str. Portului, bl. 60, sc. C, ap. 32

0246.218.352
0722.393.337

58

Stoian Valentin

Călărași

definitiv

Str. Flacăra, bl. B3, sc. 1, ap. 2

0242.317.255
0723.433.527

59

Șerban Victor

Călărași

definitiv

Str. București nr. 219

0242.306.942
0722.363.924

60

Mihalcea Ionel

Călărași

definitiv

Str. București nr. 219

0242.306.942
0722.363.924

61

Ene Alexandru

Oltenița

definitiv

Bd. Republicii nr. 51, bl. B, sc. A, ap. 1

0242.511.725
0722.465.221

62

Oprișan Constantin

Lehliu Gară

definitiv

Str. Industriei nr. 4-12

0242.640.477

 

 

VIII. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă
Curtea de Apel Cluj
-Napoca

Cluj-Napoca, Calea Dorobanților nr. 13, et. 1, jud. Cluj, tel/fax 0264.596.093

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Stolnean Romeo-Marius

Cluj-Napoca

definitiv

Calea Dorobanților nr. 9-11, ap. 1

0264.596.016
0722.809.962

2

Adam Dragoș

Cluj-Napoca

stagiar

Calea Dorobanților nr. 9-11, ap. 1

 

3

Cîmpian Mihai Radu

Cluj-Napoca

definitiv

Calea Dorobanților nr. 13

0264.431.148
0744.787.889

4

Boloș Mircea

Cluj-Napoca

definitiv

Calea Dorobanților nr. 3

0264.431.124
0745.337.708

5

Popa Nicolae Fanfany

Cluj-Napoca

definitiv

Calea Dorobanților nr. 3

0264.597.209
0745.544.120

6

Marian Daniel

Turda

definitiv

Str. Republicii nr. 35

0264.312.090
0744.821.852

7

Șipoș Alexandru

Dej

definitiv

Str. Vasile Alecsandri nr. 3

0264.216.335
0723.289.981

8

Potra Iulian Adrian

Huedin

definitiv

Str. Avram Iancu nr. 2

0740.076.474

9

Moldovan Ion Florin

Gherla

definitiv

Str. Armenească nr. 30

0264.243.536
0740.240.746

10

Ivanov Emilian Giani

Bistrița

definitiv

Str. N. Titulescu nr. 21

0263.233.996
0744.577.563

11

Manchevici Marin

Bistrița

definitiv

Str. A. Odobescu nr. 17

0263.237.979
0788.300.649

12

Joldes Ovidiu Laurențiu

Bistrița

stagiar

Str. A. Odobescu nr. 17

 

13

Andronesi Valerian Dorin

Bistrița

definitiv

Str. Alba Iulia nr. 3

0263.233.824
0744.661.022

14

Ilovan Dumitru

Năsăud

definitiv

Str. Libertății nr. 11

0744.996.612

15

Sârbu Viorel

Năsăud

definitiv

Str. Libertății nr. 11

0744.622.602

16

Mureșan Vasile Mircea

Beclean

definitiv

Str. I.L. Caragiale nr. 4

0745.609.078

17

Vucea Gheorghe

Baia Mare

definitiv

Str. Republicii nr. 1, ap. 24

0262.219.168
0744.609.923

18

Morari Marius Iacob

Baia Mare

definitiv

Str. Republicii nr. 1, ap. 115

0262.219.596
0744.776.379

19

Bud Robert Mihai

Baia Mare

definitiv

Str. Republicii nr. 1, ap. 35

0262.218.948
0745.833.342

20

Șimon Attila

Baia Mare

definitiv

Str. Republicii nr. 1, ap. 106

0262.276.606
0745.972.487

21

Coman Gheorghe Gavril

Sighetul Marmației

definitiv

Str. Bogdan Vodă nr. 30

0262.317.684
0745.278.184

22

Batin Petru

Sighetul Marmației

definitiv

Str. Bogdan Vodă nr. 30

0262.317.684
0740.878.934

23

Bucur Ioan

Vișeu de Sus

definitiv

SUSPENDAT, str. Dragoș Vodă nr. 54

0745.631.772

24

Aniței Dorel

Vișeu de Sus

definitiv

Str. Republicii nr. 2, cam. 6

0262.354.565
0740.014.545

25

Stoica Ioan Alin

Târgu-Lăpuș

definitiv

Str. Pieței nr. 7

0745.159.815

26

Oszoczki Marton

Zalău

definitiv

Str. T. Vladimirescu nr. 7, bl. P24, ap. 2

0260.618.522
0722.323.698

27

Oszoczki Andras

Zalău

stagiar

Str. T. Vladimirescu nr. 7, bl. P24, ap. 2

 

28

Țurcaș Ioan

Zalău

definitiv

Str. T. Vladimirescu nr. 7, bl. P24, ap. 2

0260.662.800
0723.342.481

29

Kovacs Levente Ferenc

Zalău

definitiv

Str. T. Vladimirescu nr. 7, bl. P24, ap. 2

0260.618.522
0723.116.281

30

Roman Mariana

Dragomirești

definitiv

Str. Principală nr. 382/3

 

31

Amișculisei Radu

Șomcuta Mare

definitiv

Str. Republicii nr. 6, sc. A, ap. 4

 

 

 

IX. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă
Curtea de Apel Constanța

Constanța, Bd. Tomis nr. 218, et. 2, cam. 12, jud. Constanța, tel/fax: 0241.522.232, email: cej_cta@seanet.ro

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Dumbravă Dumitru

Tulcea

definitiv

Str. Gavrilov Corneliu nr. 152

0240.511.140
0744.178.828

2

Stoica-Constantin Adrian

Constanța

definitiv

Str. Griviței nr. 18

0241.520.530
0722.561.344
stoica-constantin@xnet.ro

3

Stoica-Constantin Gabriela Simona

Constanța

stagiar

Str. Griviței nr. 18

 

4

Vasile Dumitru Gabriel

Constanța

definitiv

Bd. Tomis nr. 267, bl. T4, ap. 16

0241.518.633
0722.359.208
exjvasileg@xnet.ro

5

Deacu Vasile

Constanța

definitiv

Str. Daciei nr. 62

0241.613.616
0723.779.710
deacu.vasile@xnet.ro

6

Gavrilescu Alin

Constanța

definitiv

Str. Daciei nr. 62

0241.613.616
0722.725.418

7

Volintiru Ștefan

Constanța

definitiv

Str. Miron Costin nr. 36, ap. 6

0241.520.660
0744.903.795

8

Oană Marian

Constanța

definitiv

Str. Traian nr. 28, bl. C3, sc. C, ap. 32

0241.550.188
0723.867.127

9

Oană Silviu

Constanța

stagiar

Str. Traian nr. 28, bl. C3, sc. C, ap. 32

 

10

Malciu Aurel

Constanța

definitiv

Bd. Tomis nr. 44

0241.616.670
0723.410.450

11

Romanescu Adrian

Constanța

definitiv

Bd. Ferdinand nr. 73, bl. A6, ap. 1

0241.613.332
0722.712.806

12

Munteanu Ionel

Constanța

definitiv

Bd. Ferdinand nr. 33, bl. R7

0241.618.323
0723.285.097

13

Grasu Gelu Iulian

Mangalia

definitiv

Str. Mircea cel Bătrân nr. 5, bl. M3

0241.759.198
0723.680.994

14

Solomon Nicolae

Medgidia

definitiv

Str. Independenței nr. 52, bl. 52

0241.820.033
0724.392.129

15

Cojocaru Bagdan Mihai

Medgidia

definitiv

Str. Independenței nr. 12

0723.645.8118
0241.818.090
bogdan_mihairo
@yahoo.com

16

Casapu Cătălin Octavian

Tulcea

definitiv

Str. Mica nr. 1

0745.571.648

17

Vlad Irinel

Tulcea

definitiv

Str. Sălciilor nr. 7

0240.512.617
0744.758.149

18

Cornea Pompiliu

Tulcea

definitiv

Str. Mica nr. 1

0744.811.354

19

Banea Alexandru

Macin

definitiv

Str. Mihai Bravu, bl. 15, ap. 3

0240.571.100
0744.163.016

20

Dorache Nicolae

Babadag

definitiv

Str. Pavel Gheorghe nr. 5, bl. 60G, ap. 10

0240.561.774
0740.052.459

 

 

X. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă
Curtea de Apel Craiova

Craiova, Str. Dezrobirii nr. 7, bl. G3, parter, ap. 5, jud. Dolj
Tel: 0351/411.047, fax: 0351/418.047, e-mail: camexjud@yahoo.com

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Ivanovici Cristodor Constantin

Craiova

definitiv

Str. Brestei nr. 16

0251.421.379
0740.035.450

2

Iacob Mircea

Craiova

definitiv

Str. România Muncitoare nr. 104

0251.412.328
0740.015.101

3

Balaci Titi

Craiova

definitiv

Str. România Muncitoare nr. 67

0722.220.155

4

Talpa-Neacșu Cristian Florian

Craiova

definitiv

Str. România Muncitoare nr. 65

0251.417.451
0744.476.411

5

Terpovici Laurențiu Bogdan

Craiova

definitiv

Str. România Muncitoare nr. 65

0251.417.451
0722.221.233

6

Balica Marius-Eugen

Craiova

definitiv

Str. Iancu Jianu, bl. 11, ap. 1, sc. 1

0251.412.019
0724.279.563

7

Prodan Apostol

Calafat

definitiv

Str. Gh. Doja nr. 7

0744.228.832

8

Cheșoi Mihaela Ramona

Calafat

stagiar

Str. Gh. Doja nr. 7

 

9

Crînguș Florina

Filiași

definitiv

Str. Racoțeanu, bl. 13, sc. 1, ap. 2

0251.442.488
0740.026.103

10

Olaru Constantin

Târgu-Jiu

definitiv

Bd. Magheru, bl. 2

0253.221.383
0722.366.066

11

Olaru C. Dana

Târgu-Jiu

stagiar

Bd. Magheru, bl. 2

 

12

Talianu Savu

Târgu-Jiu

definitiv

Str. Traian, bl. C1

0253.216.180
0722.467.582

13

Trancă Nicușor

Târgu-Jiu

definitiv

Str. Traian nr. 1

0253.221.034
0723.461.905

14

Enea Marin

Târgu-Jiu

definitiv

Str. Confederației nr. 1

0723.936.263
0253.222.052

15

Enea Marin

Târgu-Jiu

stagiar

Str. Confederației nr. 1

 

16

Bârsășteanu Florian

Târgu-Jiu

definitiv

Str. Geneva nr. 9

0740.153.555
0253.219.303

17

Vonica Filimon

Novaci

definitiv

Str. Parângului nr. 5

0740.186.808

18

Matei Marian

Slatina

definitiv

Str. Lipscani nr. 32

0249.431.341
0745.238.877
0788.358.840

19

Vlad Constantin

Slatina

definitiv

Str. Lipscani nr. 55

0249.437.594
0745.175.582

20

Păvăloiu Georgeta

Slatina

definitiv

Str. M. Eminescu nr. 21

0249.424.054
0740.480.691

21

Neda Ion

Caracal

definitiv

Str. Bradului nr. 2

0249.518.638
0745.182.021

22

Rafailă Vasile

Caracal

definitiv

Str. Bradului nr. 4

0249.519.393
0723.272.998

23

Ispas George

Corabia

definitiv

Str. Grivița Roșie, bl. 16

0249.560.055
0744.620.740

24

Dârloagă Florinel

Strehaia

definitiv

Str. Republicii nr. 193

0252.371.790
0745.316.501

25

Dumitrescu Alfred Constantin

Dr. Tr. Severin

definitiv

Str. Smârdan nr.10

0252.341.199
0744.170.104

26

Cerbulescu Constantin

Dr. Tr. Severin

definitiv

Str. Independenței nr. 1

0252.312.818
0744.762.732
0788.244.550

27

Strinoiu Constantin Daniel

Dr. Tr. Severin

stagiar

Str. Independenței nr. 1

 

28

Popescu Grigore Alin

Dr. Tr. Severin

definitiv

Str. G. Coșbuc nr. 12A

0740.071.097

29

Purcaru Marcel

Dr. Tr. Severin

definitiv

Str. G. Coșbuc nr. 14

0740.071.096

30

Lăpădat Nicolae

Dr. Tr. Severin

stagiar

Str. G. Coșbuc nr. 14

 

31

Raicu Ion

Dr. Tr. Severin

definitiv

Str. Carol I, bl. A1, ap. 1

0252.350.500
0721.811.802

32

Guran George Cătălin

Dr. Tr. Severin

stagiar

Str. Carol I, bl. A1, ap. 1

 

33

Mărăscu Ion

Vânju-Mare

definitiv

Str. Rahovei nr. 8

0252.351.269
0740.074.988

34

Pătășanu Constantin

Orșova

definitiv

Str. Porțile de Fier nr. 6

0252.363.423
0745.505.083

35

Stan Monica

Balș

definitiv

Str. Cireșului nr. 11

0745.261.592

36

Diaconița Constantin

Motru

definitiv

Str. Trandafirilor, bl. C4, sc. 2, ap. 1

0253.410.353
0724.272.808

37

Iovan Cornel

Segarcea

definitiv

Str. Unirii nr. 48, bl. B1

0745.375.708
0251.210.885

38

Martinescu Iacob

Baia de Aramă

definitiv

SUSPENDAT, Str. Republicii nr. 1

 

39

Mădescu Lionela

Băilești

definitiv

Str. Carpați nr. 1, bl. 2, ap. 8

0251.311.253
0726.210.095

40

Rădulețu Valeriu

Târgu-Cărbunești

definitiv

SUSPENDAT, Str. Trandafirilor nr. 41

0721.855.733

 

 

XI. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă
Curtea de Apel Galați

Galați, Str. Brăilei nr. 173, bl. G, ap. 24, jud. Galați, tel/fax. 0236/325.958

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Colț Victor

Galați

definitiv

Str. Universității nr. 33

0236.417.803
0236.325.958

2

Tudorie Ștefan

Galați

stagiar

Str. Universității nr. 33

 

3

Vițelaru Dumitru

Galați

definitiv

Str. Regiment 11 Siret nr. 45, bl. 12, ap. 27

0236.319.150
0722.736.632

4

Vasiliu Vicențiu Ionuț

Galați

stagiar

Str. Regiment 11 Siret nr. 45, bl. 12, ap. 27

 

5

Micu Constantin

Galați

definitiv

Str. Brăilei nr. 157, bl. A7, ap. 16

0236.321.822
0740.178.380

6

Munteanu Paraschiva Laura

Galați

definitiv

Str. Brăilei nr. 157, bl. A7, ap. 67

0236.433.010
0723.278.606

7

Coțac Dănuț-Carmen

Galați

definitiv

Str. Brăilei nr. 155, bl. A8, ap. 62

0237.643.876
0745.355.745

8

Căpraru Apostu

Tecuci

definitiv

Str. C. Racoviță nr. 2, bl. R, sc. 4, ap. 64

0236.812.932
0740.217.333

9

Țigănuș Viorel-Mirel

Tecuci

definitiv

Str. V. Alecsandri nr. 2, bl. R, ap. 43

0236.819.370
0745.515.101

10

Postelnicu Ștefan

Galați

definitiv

Str. Brăilei nr. 157, bl. A7, ap. 42

0236.340.441

11

Ionescu Claudia Cristina

Panciu

definitiv

Str. N. Titulescu, bl. 15, ap. 2

 

12

Pintilie Lucian Gabriel

Brăila

definitiv

Bd. Al.I. Cuza nr. 18

0239.625.710
0744.781.874

13

Drăgulin Eugen

Brăila

definitiv

Str. Frumoasă nr. 7

0239.627.249
0723.594.365

14

Postelnicu Gabriela

Brăila

definitiv

Bd. Al.I. Cuza nr. 5, bl. Duplex, ap. 12

0239.612.103
0740.144.999

15

Turcu George

Brăila

definitiv

Bd. Al.I. Cuza nr. 3

0239.611.896
0724.209.383
trc_alex@yahoo.com

16

Motoc Petrică

Însurăței

definitiv

Str. Ecaterina Teodoroiu nr. 24

0722.464.159

17

Coman Gelu

Focșani

definitiv

Str. Cuza Vodă nr. 3

0237.225.030
0722.668.803

18

Bârsan Mititelu Firel

Focșani

definitiv

Str. Bucegi nr. 2, bl. 7, ap. 16

0237.225.420
0723.687.431

19

Bîrsan Vicuța Maria

Focșani

stagiar

Str. Bucegi nr. 2, bl. 7, ap. 16

 

20

Teodorescu Ioan Cristian

Focșani

definitiv

Str. Cezar Bolliac nr. 6, bl. 6, ap. 3

0237.225.319
0722.647.127

21

Rocoșanu Dragoș Paul

Focșani

stagiar

Str. Cezar Bolliac nr. 6, bl. 6, ap. 3

 

22

Bercariu Corneliu

Focșani

definitiv

Str. Bucegi nr. 2, bl. 7, ap. 18

0237.635.177
0723.394.351

 

 

XII. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă
Curtea de Apel
Iași

Iași, Șos. Bucium nr. 53, jud. Iași, tel/fax 0232.231.332, e-mail: cej_iasi.2005@mail.com

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Zacornea Constantin

Iași

definitiv

Casa cu Absid㠄Laurentiu Ulici”, str. Gr. Ureche

0232.261.970
0740.049.250

2

Zacornea Ciprian

Iași

stagiar

Casa cu Absid㠄Laurentiu Ulici”, str. Gr. Ureche

 

3

Airinei Constantin

Iași

definitiv

Str. Arcu nr. 24

0232.410.265
0232.261.890

4

Anchidin Cornelia

Iași

stagiar

Str. Arcu nr. 24

 

5

Mihăilă Radu

Iași

definitiv

Str. Arcu nr. 24

0232.410.265
0723.732.637

6

Andrei Cezar

Iași

definitiv

Casa cu Absid㠄Laurentiu Ulici”, str. Gr. Ureche

0232.261.808
0722.640.677

7

Zabolotnai Vladimir

Iași

stagiar

Casa cu Absid㠄Laurentiu Ulici”, str. Gr. Ureche

 

8

Bîrcă Gabriel

Iași

definitiv

Str. Anastasie Panu nr. 23, bl. Muntenia, mezanin

0232.261.820
0722.520.504

9

Plumbu Sergiu Sebastian

Iași

stagiar

Str. Anastasie Panu nr. 23, bl. Muntenia, mezanin

 

10

Stan Iulian Marius

Bârlad

definitiv

Com. Murgeni, Coop. de consum

0235.414.746
0744.314.772

11

Boboc Mihai

Vaslui

definitiv

Str. Ștefan cel Mare, bl. 95, sc. A, ap. 25

0235.310.898
0722.435.989

12

Paviliu Bogdan Adrian

Vaslui

stagiar

Str. Ștefan cel Mare, bl. 95, sc. A, ap. 25

 

13

Angheluță Lucian

Răducăneni

definitiv

Com. Răducăneni, Str. Ștefan cel Mare, bl. 34, sc. A, ap. 4

0235.312.381
0745.394.613

14

Corbu Vasile

Pașcani

definitiv

Str. Eugen Stamate, bl. D2A

0232.719.498
0745.242.411

15

Popovici Florin

Pașcani

definitiv

Str. Eugen Stamate nr. 6, bl. L1

0232.762.680
0723.945.762

16

Guțu Adrian

Huși

definitiv

Str. Eroilor, bl. 17, sc. A, ap. 3

0745.629.642

 

 

XII. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă
Curtea de Apel Târgu Mureș

Târgu Mureș, Str. Tineretului nr. 2, etaj I, cam. 18, jud. Mureș, tel/fax 0265.265.558

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./Fax

1

Soos Ștefan

Târgu Mureș

definitiv

Str. Bolyai nr. 28

0265.268. 792

2

Pop Ioan

Târgu Mureș

definitiv

Str. Bolyai nr. 28

0265.268.792

3

Olariu Titu-Traian

Târgu Mureș

definitiv

Str. Borsos Tamas nr. 14/A

0265.266.910

4

Giunca Maria Cristina

Târgu Mureș

definitiv

Str. Retezatului nr. 13

0265.267.098
0722.498.727

5

Puia Romulus

Târgu Mureș

definitiv

Str. Bolyai nr. 40

0265.269.994

6

Kenosy Adrian Zoltan

Sighișoara

definitiv

Str. Herman Oberth nr. 37

0265.775.700
0744.633.987

7

Corcescu Horațiu

Târnăveni

definitiv

Str. Gh. Mănoiu nr. 3

0745.417.526

8

Roga Sorin

Reghin

definitiv

Str. Sării nr. 2

0265.512.047
0745.427.047

9

Sarig Attila

Miercurea Ciuc

definitiv

Str. N. Bălcescu nr. 2/12

0266.371.336
0744.985.611

10

Szilagyi Erzsebet

Miercurea Ciuc

definitiv

Str. N. Bălcescu nr. 2/12

0266.371.336
0740.021.800

11

Cotfas Marin Cornel

Toplița

definitiv

Str. Miron Cristea, bl. D, sc. 1, ap. 1

0266.341.200
0744.472.481

12

Baroti Pal

Gheorgheni

definitiv

Str. K. Lajos nr. 18, secundar: K. Lajos nr. 57

0266.365.465
0724.398.129

13

Biro Mihaiu

Odorheiu Secuiesc

definitiv

Str. Tamasi Aron nr. 12/7

0266.213.044
0721.475.675

14

Szekely Szabolcs

Târgu Mureș

definitiv

Str. Bolyai nr. 17/A

0265.260.663

15

Olteanu Radu

Reghin

definitiv

Str. Petru Maior nr. 42

0265.512.018
0744.819.409

16

Hurubă Eugen

Luduș

definitiv

Str. Zăvoiului nr. 4

0265.411.091
0744.612.672
0726.201.950

 

 

XIV. Camera Executorilor Judecătorești de pe lângă
Curtea de Apei Ploiești

Ploiești, P-ța 1 Decembrie 1918 nr. 1, tel/fax 0244.577.351

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Rădulescu Remus

Ploiești

definitiv

Str. Toma Caragiu nr. 7, ap. 6

0244.597.760
0788.236.205

2

Matei Sebastian

Ploiești

definitiv

Str. P-ța Victoriei nr. 9, bl. CC Sud, sc. B, ap. 19

0244.526.951
0744.685.522
bejmateis
@excelnet.ro

3

Maghiar Bogdan

Ploiești

stagiar

Str. Mihai Bravu nr. 1

 

4

Trifina Elena Cornelia

Ploiești

definitiv

P-ța Victoriei nr. 4, bl. CC Vest, sc. D, ap. 83

0244.594.344
0722.544.913
bejtrifina@xnet.ro

5

Goslan Mihai

Ploiești

stagiar

P-ța Victoriei nr. 4, bl. C Vest, sc. D, ap. 83

 

6

Tănase Laura Ioana

Ploiești

definitiv

P-ța Victoriei nr. 4, bl. CC Vest, sc. D, ap. 83

0244.594.344

7

Petre Cristian

Ploiești

definitiv

Str. Toma Caragiu nr. 9, ap. 5

0244.595.365
0788.345.928

8

Petcu Alexandru

Ploiești

stagiar

Str. Toma Caragiu nr. 9, ap. 5

 

9

Divoiu Maria

Ploiești

definitiv

P-ța Victoriei nr. 5, bl. B Est, sc. G, ap. 101

0244.517.929
0788.236.204

10

Roșu Ortansa Adriana

Moreni

definitiv

Str. Ana Ipătescu nr. 4

0245/665.885
0745.046.023

11

Huideș Elena

Câmpina

definitiv

Str. Doftanei nr. 18

0244.376.820
0722.634.777

12

Frâncu Mihai

Câmpina

definitiv

Str. 1 Decembrie nr. 19, bl. K59, ap.  4

0244.375.535
0742.062.374

13

Negulescu Emilian Mihail

Vălenii de Munte

definitiv

Str. Aleea Alunilor nr. 1

0244.283.283
0745.266.626
bejnem@mmc.ro

14

Mihai Ducu

Târgoviște

definitiv

Calea București, bl. O1, sc. D, ap. 2

0245.216.886
0745.026.569

15

Mihai Alexandru Daniel

Târgoviște

stagiar

Calea București, bl. O1, sc. D, ap. 2

 

16

Georgescu Gheorghe

Târgoviște

definitiv

Str. G-ral Matei Vlădescu, bl. 31, ap. 4

0245.217.359
0723.744.608

17

Deaconescu Adrian

Târgoviște

definitiv

Str. Radu Geoglovan, bl. 51, ap. 2

0245.611.635
0723.518.493

18

Ștefan Viorel Dinu

Târgoviște

definitiv

Str. N. Bălcescu, bl. H2, sc. A, ap. 4

0245.219.095
0744.229.912

19

Stănescu Mihai

Târgoviște

definitiv

Str. Avram Iancu, bl. 37A, ap. 2

0745.091.689

20

Duică Claudiu

Găești

definitiv

Str. N. Titulescu nr. 10, bl. 1, sc. A, ap. 2

0245.713.232
0722.811.795

21

Gruianu Viorel

Pucioasa

definitiv

Str. Libertății nr. 1

0245.760.641
0723.186.569

22

Pavel Bebi

Sinaia

definitiv

Str. Republicii nr. 26

0244.313.351
0723.590.830
pavelbebi-biej@yahoo.com

23

Marin Florea

Răcari

definitiv

Str. Ana Ipătescu nr. 88

0245.658.799
0722.817.995

24

Porojnicu Adrian

Buzău

definitiv

Str. Obor nr. 53, bl. 11, sc. B, ap. 2

0238.725.007
0740.021.295

25

Popescu Adrian Gabriel

Buzău

definitiv

Str. Ostrovului nr. 14

0745.330.458
0238.726.163

26

Rusen Valeriu

Buzău

definitiv

Str. Unirii nr. 201, bl. 1, sc. B

0745.481.471

27

Ailincăi Alexandru

Râmnicu Sărat

definitiv

Str. Principele Ferdinand nr. 55

0238.562.411
0744.355.001
ejailincai@yahoo.com

28

Clinciu Gheorghe

Râmnicu Sărat

definitiv

Str. Principele Ferdinand nr. 55

0745.754.848
0238.565.088

29

Nicolau Iulian Nicolae

Pogoanele

definitiv

Str. Libertății, bl. 6, ap. 4

0238.552.933
0740.048.457

30

Bej Manole Victor

Fagaras

definitiv

Str. Doamna Stanca, nr. 29, Jud. Brasov

0751.968.200, 0268.280.081
manolevictor48@yahoo.com

31

Galea Cristian Viorel

Mizil

definitiv

Str. M. Kogălniceanu nr. 1

0726.231.404

 

 

XV. Camera executorilor judecătorești de pe lângă
Curtea de Apel Timișoara

Timișoara, Str. Paul Chinezu nr. 1, ap. 4, jud. Timiș, tel/fax 0256.437.294, e-mail: camera.tim@k.ro

 

Numele și prenumele

Circumscripția

Definitiv/Stagiar

Sediu

Tel./E-mail

1

Popescu Virgil Paul

Arad

definitiv

Str. Blajului nr. 2

0257.228.939
0723.218.634

2

Păsculescu Horia

Arad

definitiv

Bd. Gen. V. Milea nr. 41, ap. 2

0257.338.433
0257.338.434
0744.617.989

3

Cârciumaru Gheorghe

Arad

definitiv

Str. Avram Iancu nr. 5/6, ap. 10

0257.562.839
0745.664.591

4

Vitan Ștefan

Arad

definitiv

Bd. Gen. V. Milea nr. 41, ap. 2

0257.338.228
0744.617.989

5

Horvat Viorel

Arad

stagiar

Bd. Gen. V. Milea nr. 41, ap. 2

 

6

Găluți Alexandru

Ineu

definitiv

Str. Republicii nr. 26

0740.181.083

7

Oprea Dan

Lipova

definitiv

Str. Nicolae Titulescu nr. 10

0257.531.343
0723.592.959

8

Nebunu Nicolae

Reșița

definitiv

Str. Corbului, bl. 7, sc. 2, ap. 3

0255.217.655
0745.489.550

9

Sima-Pinteală Andrada

Reșița

stagiar

Str. Corbului, bl. 7, sc. 2, ap. 3

 

10

Modâlcă Gheorghe

Reșița

definitiv

Str. Petru Maior nr. 2, bl. 800, cam. 122

0255.223.138
0722.540.039

11

Ciobanu Gheorqhe

Reșița

definitiv

Str. Libertății nr. 46A, et. 1

0255.221.922
0723.768.586

12

Ciobanu Daniel

Reșița

stagiar

Str. Libertății nr. 46A, et. 1

 

13

Tăbușcă Vasile

Caransebeș

definitiv

Gr. Șc. Forestier, str. Tribunalului nr. 4

0255.516.864
0721.435.684

14

Timonea Mihai

Caransebeș

definitiv

Str. Cloșca nr. 3

 

15

Dragomir Daniel

Timișoara

definitiv

Str. Palanca nr. 1, ap. 3

0256.431.346
0256.431.347
0723.397.575

16

Jurchescu Cristian Mihai

Timișoara

definitiv

Piata Ionel I.C.Bratianu, nr.1, ap.4

tel: 0256.430741
fax:0256.430749
mobil:0722543265

17

Țerei Simona Elisabeta

Timișoara

definitiv

Str. Griselini nr. 1

0256.430.717
0740.013.149

18

Munteanu Doru

Timișoara

definitiv

Str. Griselini nr. 1

0256.430.717
0740.150.510

19

Oprițescu Bujor

Timișoara

definitiv

Str. Țarcului nr. 1, ap. 5

0256.432.367
0745.399.548

20

Todoran Marius Sorin

Timișoara

definitiv

P-ța Tepeș Vodă nr. 1, cam. 3

0256.430.858
0723.218.592
sorintodoran
@myx.net

21

Milici Gheorghe

Timișoara

definitiv

Str. Dr. Russel nr. 2

0256.435.758
0722.273.439

22

Marghescu Anca Lucia

Timișoara

definitiv

P-ța Tepeș Vodă nr. 1, cam. 5

0256.437.720
0723.168.447

23

Matei Sorin Romeo

Timișoara

definitiv

P-ța Tepeș Vodă nr. 1, ap. 7

0256.438.668
0721.261.899
mateisorinromeo
@xnet.ro

24

Damian Kleinsz Nicolae

Timișoara

stagiar

P-ța Tepeș Vodă nr. 1, ap. 7

 

25

Matei Alina Ioana

Timișoara

definitiv

P-ța Tepeș Vodă nr. 1, ap. 7

 

26

Huțiu Vasile Constantin

Făget

definitiv

Str. 1 Decembrie 1918 nr. 15

0256.320.962
0723.228.706

27

Blajovan Nucu Tiberius

Lugoj

definitiv

Str. 20 Decembrie nr. 24

0256.336.575

28

Furdean Mugurel

Lugoj

definitiv

Str. Țesătorilor nr. 14, et. 2, ap 10

0766.712.738

29

Sima-Pinteală Ion

Caransebeș

definitiv

Str. N. Bălcescu nr. 3, et. 1

0744.633.568

30

Capotescu Ioan

Sânnicolau Mare

definitiv

Str. P-ța 30 Decembrie nr. 9

Timișoara, Str. Ionel I.C. Brătianu nr. 1, ap. 4

0256.372.382
0745.346.931

31

Crăciun Cristian

Deta

definitiv

Str. Victoriei nr. 58

0745.254.371